• Dzień Kropki

• Klasy pierwsze tradycyjnie obchodziły Dzień Kropki - święto kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy. Ubrani w nakrapiane stroje pierwszoklasiści poznali historię dziewczynki, która uwierzyła w siebie, wykonali zakładki według własnego pomysłu i rozwiązywali zagadki. Towarzyszyło im hasło:
            "Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz tego dokonać!"

• Akcja „Szkoły Pełne Talentów” sieci sklepów Lidl

• Jak co roku nasza szkoła bierze udział w akcji „Szkoły Pełne Talentów” sieci sklepów Lidl.

Istotą akcji jest łączenie wspólnych sił w celu wspierania wybranej szkoły. Dzięki temu szkoła będzie mogła – za uzbierane Talenciaki (specjalne kupony) – odebrać nagrody w postaci sprzętu edukacyjnego i sportowego.

Akcja startuje już 02.09.2024r. i trwa do 05.12.2024r.

Każdy Klient, który przy okazji zakupów za 50 zł ( zakupy zawierające min. jeden owoc lub warzywo) odbierze Talenciaki, chcąc wesprzeć szkoły musi przekazać je samodzielnie skanując kod QR z Talenciaka lub przekazując Talenciak w formie fizycznej do naszej szkoły.

W jaki sposób przekazać zebrane punkty wybranej szkole?

Są trzy drogi:

– Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku.

– Wejść na stronę szkoly.lidl.pl i tam przepisać kod alfanumeryczny.

– Przekazując Talenciaki fizycznie naszej szkole do specjalnie przygotowanych pudełek.

Zachęcamy wszystkich do wpierania naszej szkoły i przekazania Talenciaków za pośrednictwem aplikacji bądź wrzucenia ich do skrzyneczki w wejściu głównym, w wejściu dla klas 1-3 i w sekretariacie.