Pomagamy

Góra Grosza

Samorząd uczniowski dziękuje  Uczniom i ich Rodzicom za udział w ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”, organizowanej przez Towarzystwo „Nasz Dom”, pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Celem akcji jest pomoc dzieciom z domów dziecka. W tej edycji udało nam się zebrać grosiki o łącznej wartości 1033 zł i 2 gr!

Szczególne podziękowania składamy uczniom, którzy przez wiele dni liczyli grosiki: Wiktorii Olender, Wiktorii Rakowskiej, Wiktorii Judt oraz Jakubowi Dolińskiemu.

AKCJA „KUP PAN SZCZOTKĘ”

Otrzymaliśmy podziękowanie za udział w akcji zbierania szczotek i past do zębów. Informujemy jednocześnie, że tuż po feriach starujemy z kolejną akcją. Tym razem będziemy zbierać środki opatrunkowe. O szczegółach poinformujemy w osobnym ogłoszeniu.