• Narodowy Programu Rozwoju Czytelnictwa

• W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zrealizowano w naszej szkolne projekty czytelnicze, których podstawą były nowe książki. Nowości cieszyły się dużą popularnością wśród uczniów i były bardzo inspirujące, o czym świadczą plakaty oraz prezentacje zamieszczone poniżej. Projekt „Poczta pantoflowa” powstał w klasie 4b  pod opieką p. K. Kurowiak. Opiekunką projektu klas szóstych „Wynalazki, które zmieniły świat” jest p. B. Wołek. Uczniowie kl. 2a SP pod kierunkiem p. A. Kozubal zrealizowali projekt pt. „Kochane kociaki”. Klasa 3a SP (wych. S. Kędziora)  poznawała tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia w Szwecji na podstawie książki pt. Dzieci z Bullerbyn A. Lindgren.