Zajęcia w klasie VI a Ciekawe eksperymenty w kl. 3c SP Klasa 2 b eksperymentuje na zajęciach matematycznych Klasa 1 a też po lekcjach eksperymentuje… Klasa 2 a po lekcjach eksperymentuje:)

Gdy po lekcjach eksperymentujesz swoją przyszłość w mig zbudujesz

Ciekawe eksperymenty w kl. 3c SP

Uczniowie klasy IIIc biorą udział w dodatkowych zajęciach rozwijających umiejętności matematyczne poprzez eksperyment „Matematyczne zmagania” oraz w zajęciach przyrodniczych „Zrozumieć świat”.
Podczas zajęć uczniowie rozwijają zainteresowania matematyczne, zapoznają się z praktycznym zastosowaniem matematyki, doskonalą własne metody uczenia się, kształtują umiejętności przeprowadzania eksperymentów matematycznych oraz wzmacniają wiarę we własne siły i możliwości osiągnięcia sukcesu.
Natomiast zajęcia przyrodnicze  rozbudzają ich zainteresowania, doskonalą  umiejętności przeprowadzania obserwacji i eksperymentów, rozwijają umiejętności interpretowania zjawisk przyrodniczych oraz kształtują pozytywny stosunek do nauki.