Kadra

Dyrekcja

   Dyrektor 

   Ewa Pietrusiewicz

  dyrektor@szkola.babimost.pl

   Wicedyrektor

   Bożena Dąbrowska

wicedyrektor@szkola.babimost.pl

   Wicedyrektor

   Ewa Muńko

wicedyrektor@szkola.babimost.pl

 

Kadra dydaktyczna

    edukacja     
    wczesnoszkolna

   Sabina Kędziora (SK)
   Alina Kozubal (AK)
   Bernardeta Mikołajczak (BM)
   Elżbieta Zdunek (EZ)
   Magdalena Żok (MŻ)
   Małgorzata Piechaczek (Pi)
   Iwona Firlej-Prętka (IFP)

    język polski

   Małgorzata Kaczmarska (MK)
   Ewa Pietrusiewicz (EP)
   Agnieszka Weimann (AW)
   Wioletta Wernerowska (WW)

    język angielski

   Agnieszka Gaertner (AG)
   Patrycja Stajkowska (PS)
   Anna Wołek (WA)

    język niemiecki

   Aleksandra Michalska (MA)
   Jolanta Reimann (JR)

    religia

   ks. Paweł Opłatkowski (PO)
   Halina Grina (HG)

    matematyka

   Bożena Dąbrowska (BD)
   Maria Gieruła (MG)
   Grażyna Czerwińska (GC)
   Urszula Krzaczkowska (UK)

    historia

   Ewa Muńko (EM)
   Bożena Wołek (BW)

    przyroda

   Wiesław Zięba (WZ)

    biologia 

   Jarosław Jankowiak (JJ)
   Barbara Kubaś (BK)

    geografia

    Monika Maksimczyk (Ma)

    fizyka

   Wojciech Jaroszek (WJ)

    chemia

   Marian Mielniczak (MM)

    zajęcia komputerowe
    /informatyka

   Elżbieta Kurowska-Hoły (EK)
   Elżbieta Zdunek (EZ)
   Wiesław Zięba (WZ)

    muzyka
    /zajęcia artystyczne

   Andrzej Gaertner (GA)

    plastyka

   Bożena Wołek (BW)

    technika/zajęcia techniczne

   Monika Maksimczyk (Ma)
   Małgorzata Piechaczek (Pi)

    WOS

   Ewa Muńko (EM)

    wychowanie fizyczne

   Adam Grzesiak (Gr)
   Maria Pocztowiak (PM)
   Justyna Przygocka (JP)
   Marek Przygocki (MP)

    pedagog

   Barbara Kubaś (BK)
   Urszula Kusiak (KU)

    psycholog

   Aldona Fheed (FA)

    logopedia

   Ewelina Wozińska (EW)

    biblioteka

   Ewelina Wozińska (EW)

    zajęcia korekcyjno-
    kompensacyjne

   Urszula Kusiak (KU)
   Bernardeta Mikołajczak (BM)

    świetlica

   Dominika Pawluk (PD)
   Dariusz Drosik (DD)
   Jolanta Reimann (JR)
   Aleksandra Michalska (MA)
   Andrzej Gaertner (GA)
   Adam Grzesiak (Gr)

 

Pracownicy administracji i obsługi

    Sekretariat

   Marzena Reiman 
   Justyna Zmuda

   Księgowość

   Magdalena Wołek
   Anna Błoch

    Kuchnia

   Anna  Garlikowska-Malajka     

   Danuta  Tomczak

    Pracownicy obsługi

   Anna Dulat

   Genowefa Kędzierzyńska

   Danuta Kwiatkowska

   Aleksandra Młodystach

   Irena Sołtysiak

   Artur Soltysiak

   Irena Wachowska

   Ewa Mańczak

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Babimoście im. Bojowników o Wolność Ziemi Babimojskiej
    Szkoła Podstawowa w Babimoście
    ul. Żwirki i Wigury 3
    66-110 Babimost
  • tel., fax: 68 351 2155
    tel. 68 351 2657

Galeria zdjęć