• Ciekawe eksperymenty w kl. 3c SP

• Uczniowie klasy IIIc biorą udział w dodatkowych zajęciach rozwijających umiejętności matematyczne poprzez eksperyment „Matematyczne zmagania” oraz w zajęciach przyrodniczych „Zrozumieć świat”.
          Podczas zajęć uczniowie rozwijają zainteresowania matematyczne, zapoznają się z praktycznym zastosowaniem matematyki, doskonalą własne metody uczenia się, kształtują umiejętności przeprowadzania eksperymentów matematycznych oraz wzmacniają wiarę we własne siły i możliwości osiągnięcia sukcesu.
          Natomiast zajęcia przyrodnicze  rozbudzają ich zainteresowania, doskonalą  umiejętności przeprowadzania obserwacji i eksperymentów, rozwijają umiejętności interpretowania zjawisk przyrodniczych oraz kształtują pozytywny stosunek do nauki.