Lubuska Olimpiada Młodzieży 2011/2012

• VI miejsce w Mistrzostwach Ośrodka Sulechowskiego w piątkach piłkarskich chłopców – 20.10.2011 r. W zawodach wystartowało 13 zespołów, które rozegrały mecze w 2 grupach:
    Grupa A
    Bojadła
    ZS Sulechów
    Kargowa
    Cigacice
    Brody
    Kije
    Kalsk
    Grupa B
    SP-1 Sulechów
    Trzebiechów
    Podmokle Małe
    Babimost
    Nowe Kramsko
    Klenica

Nasi piłkarze zajęli 3 miejsce w grupie „B” po bardzo zaciętych i wyrównanych pojedynkach. W końcowej klasyfikacji nie uzyskaliśmy  awansu do współzawodnictwa na szczeblu Powiatu Zielonogórskiego.

• I miejsce w Mistrzostwach Ośrodka Sulechowskiego w badmintonie drużynowym dziewcząt, które miały miejsce 9 listopada 2011 r. Zawodniczki z naszej szkoły: Weronika Rychła, Alicja Król i Anna Świtała zostawiły za sobą 6 drużyn: SP Podmokle Małe, SP Kije, SP Kalsk, SP 1 Sulechów, SP Kargowa oraz ZS Sulechów i uzyskały awans do Mistrzostw Powiatu Zielonogórskiego.

(Tekst i zdjęcia: Maria Pocztowiak)