• Nowości w dziale "Doradztwo zawodowe"

  Nowości w dziale "Doradztwo zawodowe"

  Zapraszamy do zapoznania się z działem "Doradztwo zawodowe" w zakładce "Dla ucznia". Dział będzie systematycznie wzbogacany o nowe i przydatne materiały dla uczniów kończących naszą szkołę. Zapraszamy!

   

 • Wieczór andrzejkowej zabawy klasy 5c

  Wieczór andrzejkowej zabawy klasy 5c

  Wieczór andrzejkowej zabawy klasy 5c - Obrazek 1

  Wieczór andrzejkowej zabawy klasy 5c - Obrazek 2

  Wieczór andrzejkowej zabawy klasy 5c - Obrazek 3

 • Piękno Ziemi Babimojskiej w obiektywie uczniów Szkoły Podstawowej w Babimoście

  Piękno Ziemi Babimojskiej w obiektywie uczniów Szkoły Podstawowej w Babimoście

  Nasza najbliższa okolica kryje piękno, którego na co dzień nie zauważamy, dlatego nasi uczniowie wspólnie z nami zorganizowali wystawę zdjęć ukazującą walory biologiczno-geograficzne naszej gminy. Przez dwa tygodnie prace naszych uczniów można było podziwiać w Urzędzie Miejskim w Babimoście a teraz prezentujemy je w naszej szkole.
  ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

  Monika Maksimczyk i Barbara Kubaś

  Piękno Ziemi Babimojskiej w obiektywie uczniów Szkoły Podstawowej w Babimoście - Obrazek 1

   

  Piękno Ziemi Babimojskiej w obiektywie uczniów Szkoły Podstawowej w Babimoście - Obrazek 2

  Piękno Ziemi Babimojskiej w obiektywie uczniów Szkoły Podstawowej w Babimoście - Obrazek 3

   

   

   

 • "Szpikowa paczka"

  "Szpikowa paczka"

  Święta Bożego Narodzenia to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w roku – jest to również magiczny czas, w którym większość  z nas pragnie choć w niewielki sposób wspomóc potrzebujących. Dlatego też, już po raz drugi, nasza szkoła włączyła się w zbiórkę rzeczy dla potrzebujących w ramach akcji organizowanej przez fundację Anny Wierskiej DAR SZPIKU. W tym roku  „SZPIKOWĄ PACZKĘ” wsparł Samorząd Szkolny wraz z panią Małgorzatą Kaczmarską, a zbiórkę koordynowała Anna Prządka. Zbieraliśmy prezenty dla osób zmagających się z nowotworami krwii oraz ich rodzin. Akcja cieszyła się dużą popularnością a darczyńcy zaskoczyli nas swoją hojnością. Po kilku dniach sala zaczęła napełniać się podarkami: grami, książkami, puzlami, słodyczami, przyborami szkolnymi, skarpetkami, kosmetykami, środkami czystości oraz żywnością o długim terminie przydatności do spożycia. Nasze prezenty zostały dostarczone do punktu zbiórki w Zbąszyniu, skąd pod koniec listopada trafiły do siedziby „Drużyny Szpiku” a następnie do potrzebujących osób zmagających się z białaczką oraz ich rodzin. Choć trudno jest dać im to o czym najbardziej marzą – czyli zdrowie, mam nadzieję, że podarowane przez darczyńców prezenty pozwolą im choć na chwilę zapomnieć o trudzie codzienności i sprawią, że na ich twarzach zagości uśmiech. Być może to właśnie dzięki nam poczują magię świąt.

   Wszystkim darczyńcom – dzieciom i ich rodzicom – chciałabym gorąco podziękować za ofiarność, empatię i wrażliwość oraz chęć pomocy innym ludziom. Oto kilka przykładowych zdjęć, tego co udało nam się zebrać:

  Anna Prządka

 • "Die Raupe" – „Gąsienica” po niemiecku

  "Die Raupe" – „Gąsienica” po niemiecku

  Dopiero zaczęli się uczyć języka niemieckiego, a już przyjechał do nich teatrzyk ze sztuką w języku niemieckim. Mowa tu o uczniach klas 5 i 6. Była to nagroda za ich uczciwą i piękną naukę tego nowego języka. Uczniowie nie tylko prawie wszystko zrozumieli, ale brali także aktywny  udział w tym przedstawieniu. Prowadzili dialog z główną bohaterką – gąsienicą, liczyli,  powtarzali, opowiadali co zapamiętali z tej sztuki. Wszyscy się uczyli i dobrze bawili. Może niedługo sami przygotujemy jakieś przedstawienie w języku niemieckim.

  Dziękujemy i do zobaczenia !

  "Die Raupe" – „Gąsienica” po niemiecku - Obrazek 1

  "Die Raupe" – „Gąsienica” po niemiecku - Obrazek 2

  Tekst - Jolanta Reimann.   

 • „Ja to mam szczęście”

   „Ja to mam szczęście”

  10 listopada 2018 uczniowie naszej szkoły uświetnili swoim występem uroczystą akademię z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości, która miała miejsce w sali widowiskowej GOK w Babimoście. Spektakl słowno-muzyczny pt. „Ja to mam szczęście” ukazywał trudy zmagań Polaków o wolność - od Grunwaldu po II wojnę światową. Na scenie pojawiły się wykonania muzyczne, które wycisnęły łzy wzruszenia u widzów – tak było z piosenkami „ Rozkwitały pąki białych róż”, „Taki kraj” czy „ Dumką na dwa serca”. Piosenki wplecione były w narrację odwołującą się do najważniejszych wydarzeń związanych z walką o niepodległość oraz w brawurową recytację utworów patriotycznych. Puentą występu było stwierdzenie, zgodne ze słowami piosenki:  "Ja to mam szczęście... że w tym momencie żyć mi przyszło w kraju nad Wisłą... ja to mam szczęście".

  Za reżyserię spektaklu odpowiedzialne były Panie Jolanta Reimann i Małgorzata Kaczmarska.

   „Ja to mam szczęście” - Obrazek 1

   „Ja to mam szczęście” - Obrazek 2

   „Ja to mam szczęście” - Obrazek 3

   „Ja to mam szczęście” - Obrazek 4

  W inscenizacji wystąpili: J. Urbanowicz, Z. Szczeszek , A. Kubiak, N.Kliks, H. Krawczuk, O. Stroiński, J. Urbanowicz, L. Nędziak, M. Truszkowski ,M. Framm , K. Stein, A. Brzostek, E. Król, D. Jankowiak, B. Jarysz, B. Woźny, K. Wójcik. Do współpracy zostali zaproszeni chłopcy z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Babimoście Szymon Suszko, Kacper Wojtkowiak, Daniel Graczyk  oraz absolwent naszej szkoły – doskonały recytator Hubert Anuszkiewicz.

  O oprawę muzyczną zadbali Państwo Agnieszka i Miłosz Krawiec. Pomocą służył Bartosz Kremer.

  Szczególne podziękowania należą się Państwu Katarzynie i Cezaremu Stroińskim, którzy zadbali o charakteryzację występujących.

 • Mamy dwie drużyny w finale wojewódzkim!

  Mamy dwie drużyny w finale wojewódzkim!

     W ubiegłym tygodniu w babimojskiej hali "Olimpia " odbyły się dwa turnieje szkolne w ramach rozgrywek Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w unihokeju dziewcząt starszych ( klasy trzecie gimnazjum oraz VII i VIII) oraz chłopców młodszych. Zawody miały rangę półfinałów wojewódzkich. Wzięło w nich udział po 6 drużyn, wyłonionych na poziomie mistrzostw powiatów. Dwie nasze reprezentacje były w tych zmaganiach najlepsze, uzyskując tym samym bezpośredni awans do do finałów wojewódzkich, które odbędą się w grudniu. Najpierw z awansu do finału wojewódzkiego cieszyły się nasze dziewczęta - obrończynie złotego medalu w roku szkolnym 2017/2018. Nasze mistrzynie pokonały kolejno następujące szkoły:

  SP Babimost - SP Bobrowice          2:1
  SP Babimost - ZE 1 Zielona Góra   6:2
  SP Babimost - SP Maszewo            3:0
  i w meczu finałowym o pierwsze miejsce ponownie z SP Bobrowice 6:2. Najlepiej punktujące dziewczyny to Dobrosława Piwecka - 8 bramek i 2 asysty,Nikola Brajer - 2 bramki i 3 asysty, Marta Bannach - 3 bramki i 1 asysta, Kaja Kosicka- 4 asysty, Weronika Jagos - 2 bramki, Paulina Fabiś - 1 bramka, 1 asysta i Alicja Kolendowicz - 2 asysty. Wyróżniającymi zawodniczkami były również doskonale grająca na obronie Julia Tomaszewska oraz w bramce Klaudia Grąs.
          Trzy dni później do rywalizacji przystąpili chłopcy z klas piątych i młodsi. Ku miłemu zaskoczeniu nasi młodzi unihokeiści zagrali bardzo dobrze nie przegrywając żadnego pojedynku. Wygrali kolejno:
  SP Babimost - SP1 Szprotawa         2:1
  SP Babimost - ZE Nowe Kramsko   2:1
  SP Babimost - SP 10 Żary               3:1
  i w meczu finałowym o pierwsze miejsce z PSP 7 Zielona Góra 1:0. Bramki dla naszego zespołu strzelali Beniamin Schuster - 4, Szymon Szulc - 3 i Aleksander Kargul -1. Dobrą grą w  obronie popisywali się Jakub Rybarski, Jakub Grześkowiak, Dawid Piosik a w bramce Patryk Borek. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, życząc medali w zbliżających się finałach wojewódzkich.
  Mamy dwie drużyny w finale wojewódzkim! - Obrazek 1
   
  Justyna Przygocka  i Marek Przygocki
 • "Jestem Aniołem, a Jaką Ty Masz Super Moc?"

  "Jestem Aniołem, a Jaką Ty Masz Super Moc?"

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie "Jestem Aniołem, a Jaką Ty Masz Super Moc?", który jest organizowany przez Fundację „Gdy Liczy Się Czas” przy wsparciu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (FIO). Zadaniem uczestników jest wykonanie kartki – wsparcia lub napisanie listu do chorego dziecka oraz napisanie wypracowania na jeden z 4 tematów: „Smaczne i zdrowe, czy to jest możliwe?” „Sport drogą do zdrowia”, „Zdrowy tryb życia, co to jest i dlaczego jest zdrowy? ”Czy zdrowie jest takie ważne? Celem projektu jest nauka odpowiedzialności i aktywności  społecznej wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcenie ich do prowadzenia zdrowego trybu życia.

  Chętnych do wzięcia udziału w akcji prosimy zgłaszanie się do pani Anny Prządki lub pani Małgorzaty Kaczmarskiej.

 • Pierwszoklasiści w bibliotece

  Pierwszoklasiści w bibliotece

  Już od trzech miesięcy uczniowie klas pierwszych poznają literki i ćwiczą trudną sztukę czytania. Ponieważ nie wystarcza im już elementarz we wtorek 20.11.2018 r. zostali pełnoprawnymi czytelnikami i wypożyczyli swoje pierwsze książki w bibliotece szkolnej. Zanim to się stało rozwiazywali zagadki i uczyli się właściwego korzystania z księgozbioru. Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz zakładki wykonane przez uczniów klas starszych. Dziękujemy za wizytę i życzymy wielu ciekawych lektur. Zapraszamy do GALERII.
  Zdjęcia - Ewelina Wozińska i Wiktoria Fiołka.

   

 • Przedstawienie "W drodze do Niepodległej"

   

   
  Spektakl pt. "W drodze do Niepodległej" ukazywał  m. in.przyczyny i skutki zaborów, walki powstańcze, zsyłkę na Sybir, a także czasy II wojny światowej. Zwieńczeniem przedstawienia było zaśpiewanie "Murów" J. Kaczmarskiego. W inscenizacji wystąpili: Maciej Białoń, Tomek Bielawski, Hanna Mleczak, Bartek Rakowski, Sara Treffkorn, Kacper Żoładkiewicz (kl. 7b), Kamil Nyga, Mateusz Rakowski (kl. 7a),  Przemysław Judt, Bartek Kremer, Michał Truszkowski (kl. 3a), Karol Fritsche, Ola Brzostek, Daria Jankowiak, Emanuela Król (kl. 3b), Kacper Jarysz (kl. 3c), Hanna Krawczuk (kl. 8b).
  Program przygotowali: Wioletta Wernerowska, Ewelina Wozińska, Aleksandra Michalska (rekwizyty) i Andrzej Gaertner (nagłośnienie). Przedstawienie sfilmowała Wiktoria Fiołka. Dziękujemy!
   

   

 • Piknik rodzinny - kolejne zdjęcia

  Piknik rodzinny - kolejne zdjęcia

  Zapraszamy do GALERII. Zdjęcia - Wiktoria Fiołka.

 • "Trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie "Idiom... ink"

  "Trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie "Idiom... ink"

  W październiku 2018 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie językowo-plastycznym „Idiom...Ink” zorganizowanym przez Zespół Szkół w Kępicach. Konkurs polegał na zilustrowaniu dowolnego angielskiego idiomu w dosłowny sposób. W pracach oceniane były: pomysłowość, walory artystyczne, samodzielność, zastosowane techniki oraz poprawność językowa. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a nadesłane prace reprezentowały bardzo wysoki poziom.
  Wśród nadesłanych 1233 prac znalazło się kilka rysunków naszych uczniów. Jurorzy zwrócili szczególną uwagę na pracę Julii Ludowicz. Uczenica przedstawiła popularny idiom „Storm in a teacup”, który po polsku oznacza burzę w szklance wody. Praca Julii zdobyła 3 miejsce w kategorii klas 7-8 SP!

  Koordynacją konkursu w naszej szkole zajęły się pani Anna Prządka i pani Bożena Wołek. Pracę Julii i kilka wybranych prac wykonanych przez uczniów naszej szkoły można podziwiać na zdjęciach umieszczonych w galerii.

  "Trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie "Idiom... ink" - Obrazek 1

  "to have green fingers" - " mieć dobrą rękę do roślin " (dosł. mieć zielone palce)

  "Trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie "Idiom... ink" - Obrazek 2

  "Time flies" - " czas ucieka"

  "Trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie "Idiom... ink" - Obrazek 3

  "to cry for the moon" - " chcieć gwiazdki z nieba "

  "Trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie "Idiom... ink" - Obrazek 4

  "rain cats and dogs" - leje jak z cebra  (dosł. pada kotami i psami)

  "Trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie "Idiom... ink" - Obrazek 5
   

  Tekst i zdjęcia: Anna Prządka

 • W krainie baśni - konkurs dla klas czwartych

  Szanowni Państwo!
  Uczniowie klas gimnazjalnych w ramach projektu edukacyjnego przeprowadzają w listopadzie dla wszystkich czwartoklasistów konkurs ze znajomości baśni braci Grimm. Bardzo prosimy  Rodziców o wsparcie swoich dzieci i pomoc w przeczytaniu czterech baśni: "Stoliczku nakryj się", "Pani Zamieć", "Śnieżka" oraz "Złota gęś". Z góry bardzo dziękujemy!

  W krainie baśni - konkurs dla klas czwartych - Obrazek 1

 • Konkurs piosenki patriotycznej

  Konkurs piosenki patriotycznej

  Konkurs piosenki, który odbył się podczas piątkowego pikniku, wyłonił prawdziwe talenty. Był też okazją do przypomnienia najpiękniejszych polskich pieśni i piosenek patriotycznych.
  Najlepszymi występami mogą się poszczycić:

  1. Hanna Krawczuk - kl. 8 b
  2. Klasa 8 a
  3. Kacper Jarysz - kl. III C PG

  Gratulujemy!

 • Badmintonowy turniej z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

  Badmintonowy turniej z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

  W sobotę 10.11.2018 roku z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości odbył się 20 Festiwal Badmintona w Świebodzinie. Zawodnicy naszej szkoły  każdego roku uczestniczą w tej sportowej zabawie.   W tegorocznym turnieju wystartowało 114 zawodników reprezentujących Babimost, Świebodzin, Nowogród Bobrzański, Sulęcin, Nowy Tomyśl, Golice. Szkołę Podstawową  w Babimoście reprezentowała 25 osobowa ekipa począwszy od uczniów drugiej klasy do ósmej, pod opieką Marii Pocztowiak oraz rodziców uczniów. Babimojscy zawodnicy startowali w 9 na 10 kategoriach  i znacząco zaznaczyli swoją obecność na tym turnieju.

  Angelika Piosik- III miejsce dz. kl. I-III
  Kinga Mruk- IV miejsce dz. kl. I-II
  Weronika Gulak- II miejsce dz. kl. III-IV
  Zofia Szczeszek- III miejsce dz. kl. III- IV
  Maksymilian Czerwiński- I miejsce chł. kl. III-IV
  Klaudia Kędziora- IV miejsce dz. kl. V-VI
  oraz ubiegłoroczne absolwentki naszej szkoły
  Amelia Draga- I miejsce, Wiktoria Rakowska- II miejsce - w kategorii dziewcząt szkół średnich. 

  Zawody przebiegły w miłej sportowej atmosferze, organizatorzy zadbali o poczęstunek w postaci drożdżówek, a loteria fantowa  na zakończenie festiwalu dostarczyła wiele radości zawodnikom i trenerom.

  Badmintonowy turniej z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości - Obrazek 1

  Badmintonowy turniej z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości - Obrazek 2

  Badmintonowy turniej z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości - Obrazek 3

  Badmintonowy turniej z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości - Obrazek 4

  Opracowanie Maria Pocztowiak

 • Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w badmintonie drużynowym

  Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w badmintonie drużynowym

  W dniu 30 października 2018 roku w Nowogrodzie Bobrzańskim odbyły się zawody w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców na szczeblu powiatu zielonogórskiego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej LOM.  W sportowych zmaganiach wystartowało 6 drużyn dziewcząt i 6 drużyn chłopców reprezentujących: SP1 Sulechów, SP3 Sulechów, SP Niwiska, SP Zabór, SP Nowogród Bobrzański i SP Babimost.

  Po zaciętej sportowej walce awans do półfinału wojewódzkiego uzyskały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Babimoście zajmując II miejsce za Szkołą Podstawową w Zaborze. Naszą szkołę reprezentowały Kaja Kosicka, Wiktoria Fiołka i Julia Ludowicz.

  Chłopcy  również awansowali do kolejnego szczebla rozgrywek zajmując II miejsce i ulegając tylko drużynie z Nowogrodu Bobrzańskiego. Reprezentanci naszej szkoły to: Cezary Łazowy, Jakub Piwecki i Michał Kubiak. 

  06 listopada 2018 roku do sportowego współzawodnictwa w badmintonie drużynowym przystąpili zawodnicy i zawodniczki  klas szóstych i młodszych w ramach Igrzysk Dzieci LOM. W tej kategorii bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Babimoście pokonując  dwukrotnie SP Kalsk, SP1 Sulechów i SP 3 Sulechów. I miejsce i awans do półfinału wywalczyły: Klaudia Kędziora, Marta Brudło, Weronika Gulak i Amelia Sypniewska. Drużyna chłopców w składzie: Maksymilian Czerwiński, Nikodem Rakowski i Jakub Gulak zajęli III miejsce w mistrzostwach powiatu zielonogórskiego ulegając SP Nowogród Bobrzański oraz SP3 Sulechów.

  Opiekun i trener Maria Pocztowiak.

 • Zaprojektowaliśmy piękne znaczki i pocztówki

  Zaprojektowaliśmy piękne znaczki i pocztówki

  Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w naszej szkole odbyły się liczne konkursy. Jednym z wielu był konkurs plastyczny na projekt znaczka pocztowego lub pocztówki okolicznościowej. Prace wykonane były różnymi technikami, a dominowały dwa kolory - biel i czerwień. Najciekawsze prace  zostały zaprezentowane w holu szkoły.
  Komisja konkursowa wyłoniła najpiękniejsze:
     I miejsce- Maciej Białoń
     II miejsce - Natalia Ludowicz I Amelia Kubiak
     III miejsce- Hanna Łukaszewska
  Wyróżnienia otrzymali: Hanna Mleczak, Zuzanna Olender, Zofia Szczeszek.  
            Opiekun konkursu: B. Wołek.

  Zaprojektowaliśmy piękne znaczki i pocztówki - Obrazek 1

  Zaprojektowaliśmy piękne znaczki i pocztówki - Obrazek 2

  Zaprojektowaliśmy piękne znaczki i pocztówki - Obrazek 3

 • Poznajemy ciekawe zawody

  Poznajemy ciekawe zawody

  Uczniowie klas trzecich PG zastanawiają się nad wyborem dalszej drogi kształcenia i przyszłego zawodu. W ramach doradztwa zawodowego mieli okazję wysłuchać interesującej opowieści o pracy Pana Piotra Gulaka, który jest bosmanem na statku budującym morskie farmy wiatrowe na Morzu Północnym. Ogromne turbiny produkują energię odnawialną  w wielu rozwiniętych krajach na świecie, m.in. u wybrzeży Wielkiej Brytanii.
  Pan Piotr pokazał jak buduje się turbiny wiatrowe i jak wygląda życie na statku. Uczniowie zadawali wiele pytań dotyczących tej interesującej pracy oraz technicznych szczegółów funkcjonowania tego rodzaju elektrowni. Dowiedzieli się m.in., że długość skrzydła turbiny dochodzi nawet do 100 m. Bardzo ciekawa była relacja z odbytych przez niego rejsów do Azji, gdzie szczególnym zagrożeniem są współcześni piraci.
  Czy któryś z naszych uczniów wybierze pracę na morzu jeszcze nie wiadomo, jednak opowieści naszego gościa są dowodem, że każdy ma szansę na realizację swoich marzeń, nawet jeżeli pochodzi z tak niewielkiej miejscowości jak Babimost.
  Życzymy Panu Piotrowi spokojnych rejsów i bardzo dziękujemy za ciekawe spotkanie!
  Lekcje zostały zorganizowane przez bibliotekę szkolną.

  Poznajemy ciekawe zawody - Obrazek 1

  Poznajemy ciekawe zawody - Obrazek 2

  Poznajemy ciekawe zawody - Obrazek 3

  Zdjęcia: Wikipedia.

 • Prezentacje multimedialne "Bohater na miarę naszych czasów"

  W ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości uczniowie przygotowali prezentacje multimedialne. Najlepszą okazała się prezentacja poświęcona Lechowi Wałęsie przygotowana przez klasę 8 B.

  Drugie miejsce przyznano klasie III B PG za prezentację o Andrzeju Sapkowskim.

  Andrzej Sapkowski KL.III B.pdf

  Trzecie miejsce zajęła kl. III A PG prezentacją postaci Janiny Ochojskiej.

  Janina Ochojska kl.III A.pdf


   

 • Plakaty i gazetki z okazji Święta Niepodległości

  Plakaty i gazetki z okazji Święta Niepodległości

  Wyniki konkursu na plakat:

  Kategoria klas 1-3 SP
  1. 2a; 2. 3a; 3. 1a.

  Karegoria klas 4-6:
  1. 6a; 2. 4c; 3. 5b

  Kategoria kl. 7-8 i III PG:
  1. IIIA; 2. IIIB; 3. IIIO

  Wyniki konkursu na gazetkę ścienną:

  Kategoria klas 1-3 SP:
  1. 1a; 2. 2a; 3. 3a

  Karegoria klas 4-6:
  1. 5c; 2. 6a; 3. 6b i 5a

  Kategoria kl. 7-8 i III PG:
  1. IIIA; 2. IIIC; 3. 7a

  Zapraszamy do GALERII.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Babimoście im. Bojowników o Wolność Ziemi Babimojskiej
  Szkoła Podstawowa w Babimoście
  ul. Żwirki i Wigury 3
  66-110 Babimost
 • tel., fax: 68 351 2155
  tel. 68 351 2657

Galeria zdjęć