NASZE TALENTY

• Natalia Wośko
    Mam na imię Natalia, mam  16 lat i chodzę do gimnazjalnej klasy III B. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęłam już prawie 9 lat temu, w pierwszej klasie szkoły podstawowej. I nie żałuję. Wręcz przeciwnie! Śpiew jest czymś, co kocham. Według mnie, to również pewien lek na stres, ale przede wszystkim wspaniała zabawa:)!

Natalia Wośko - Cudownych rodziców mam.wma
    Nagrania dokonano w GOK w Babimoście pod kierunkiem p. Marcina Szczechowiaka.
    15.05.2018 08:09 | więcej »
  • Natalia Kliks
    Mam na imię Natalia, mam 13 lat. Jestem młodą wokalistką, która śpiewa już prawie osiem lat. Pasja, która się we mnie zrodziła nadaje mojemu życiu sens, bo tak jak powiedział mi pewien muzyk:"Gdyby nie muzyka, śpiew - świat byłby głuchy". To moje motto:)
    15.05.2018 07:49 | więcej »
  • Liwia Nędziak
    Liwia Nędziak - uczennica gimnazjalnej klasy II A. Oprócz rysunku jej pasją jest muzyka. Gra na ukulele i zamierza rozpocząć naukę gry na pianinie. Marzy o skrzypcach, ale sądzi, że tej pasji nie podzieliłaby jej rodzina:) Poniżej prezentujemy kilka prac plastycznych Liwii. Autorce gratulujemy!
    15.05.2018 07:50 | więcej »