Prace uczniów w ramach projektu Read On – marzec

Od października tego roku uczniowie Zespołu Szkół w Babimoście biorą udział w projekcie czytelniczym pt.”Read on”. Zadaniem uczniów jest przeczytać jak największą liczbę książek w języku angielskim. Dzieci i młodzież mogą wybierać wśród bogatych zasobów zakupionych przez bibliotekę w tym roku szkolnym.

Na podstawie przeczytanych książek uczniowie tworzą portfolio,  zawierające informacje na temat przeczytanych lektur oraz rozwiązują zadania sprawdzające zrozumienie treści danej książki oraz znajomość słownictwa.

W kwietniu uczniowie klas 4-6 mieli kolejną okazję przedstawić koleżankom i kolegom swoje prezentacje na temat przeczytanych książek.

Największe zaangażowanie czytelnicze uczniów za miesiąc marzec przedstawia poniższy ranking.

Imię i nazwisko Liczba przeczytanych książek
1.       Żołądkiewicz Kacper 11
2.       Rakowski Mateusz 8
3.       Filipczak Zuzia 8
4.       Rakowski Bartosz 7
5.       Krajewska Marysia 7
6.       Piwecka Marta 4

Tekst i zdjęcia – Patrycja Stajkowska.

Comments are closed.